Apie mus

APIE MUS:

Troškimas būti švarioje, kvepiančioje, malonius jausmus sukeliančioje aplinkoje yra natūralus žmogaus noras. Kad galėtume pasiekti idealią švarą ir išvengti dulkių sklaidos, purvo, virusų, bakterijų ir kitokių mikroorganizmų, būtina naudoti didelius cheminių priemonių kiekius. Tos priemonės dažniausiai yra gaminamos skiediklių, rūgščių ir stipriai veikiančių chemikalų pagrindu, pridedant labai intensyvų kvapą, kuris užgožia natūraliai nemalonų chemikalų aromatą.

Kadangi svarbiausia jų užduotis yra naikinti visokius gyvus organizmus, jie neigiamai veikia ir žmogaus organizmą. Taigi cheminės priemonės, viena vertus padeda jums kovoti su nešvarumais, kita vertus, daro nemažą žalą jūsų SVEIKATAI ir APLINKAI.

NanoSilver Technology yra ekologinė valymo sistema, skirta nuodugniam valymui ir tvarkymui, naudojant TIK GRYNĄ VANDENĮ, be poreikio naudoti chemines valymo priemones. Ekologiškos šluostės Raypath valo įvairius paviršius.

Šluostės be chemijos, ekologiškos šluostės

Šluostės be chemijosSveikatos apsauga.

Cheminės valymo priemonės, kurių svarbiausia užduotis yra saugoti Jūsų sveikatą,  pašalinant iš aplinkos, kurioje gyvenate, nešvarumus, dulkes ir ligas sukeliančius mikroorganizmus, dažnai daro didesnę žalą negu pats purvas. NanoSilver Technology  veiksminga naudojant gryną vandenį, kuris yra visiškai neutralus sveikatos atžvilgiu.

 

Pinigų taupymas.

Skaičiuojant namų biudžetą galima pasiekti geroką išlaidų sumažėjimą švarai ir tvarkai  namuose palaikyti. Vienkartinis investavimas į šluostes be chemijos yra ilgalaikis, jos išlieka nepakitusios mažiausiai kelerius metus. Taupymą pastebime naudodami tik šaltą vandenį, nes vandens temperatūra neturi jokios įtakos šluosčių veiksmingumui.

 

Ekologiškos šluostėsPatogumas, laiko ir energijos taupymas.

Naudojant  NanoSilver Technology valymo darbai atliekami nuo 50% iki 70% greičiau ir paprasčiau nei įprastu būdu. Be to, nuvalytas paviršius mažiau purvinasi, taigi valymas yra veiksmingesnis ir žymiai retesnis. Tokiu būdu sutaupytą laiką galime skirti kitam tikslui.

 

Šluostės be chemijosNatūralios aplinkos apsauga.

Didžiausi  natūralios  aplinkos  teršėjai  –  tai  ne  pramonės gigantai,  o  būtent  namų  buitis  ir  kasdienis  žmonių  gyvenimas. NanoSilver Technology – tai ypatingas būdas, dėl kurio kiekvieną dieną į aplinką patenka mažesnis cheminių medžiagų kiekis, todėl mūsų ekosistema yra labiau saugojama.

    Krepšelis